Заворушення на пляжах в Одесі: стали відомі обурливі подробиці

Читать на русском
пляж

Комерсанти, які захопили з дозволу Труханова майже все одеське узбережжя, не вивозять сміття з пляжів

Як пише видання Пушкінська, в Одесі третина орендарів досі не уклали договори на вивезення твердих побутових відходів.
Про це повідомив директор міського департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Віталій Денисов.
За його словами, дані орендарі викидають своє сміття в чужі контейнери, зокрема, в баки, встановлені КП «Узбережжя».

«Дані дії призводять до того, що контейнери заповнюються раніше встановленого графіка вивозу сміття та комунальне підприємство змушене збільшувати кількість контейнерів, оскільки подвоєний вивезення сміття неможливий у зв’язку з додатковими фінансовими витратами підприємства. Додаткові баки з’явилися у пляжу «Ланжерон», а також на 13-й і 16-й станції Великого Фонтану », – повідомив він.

”Телеміна!”: у Києві атакували відомий телеканал, причетний Вакарчук

Чиновник відзвітував, що 25 червня департамент звернувся до сміттєвивозящих компаніям з проханням раз на місяць надавати інформацію про боржників, які не уклали договір на вивезення сміття. З тими, хто системно ухиляється від підписання документів, буде розглядатися питання про розірвання договорів.

Сьогодні, через тиждень, на черговій апаратній нараді Віталій Денисов знову повідомив про безвідповідальних орендарів, які все ніяк не укладуть договори про вивезення побутових відходів. В даний час їх 18 з 53, що становить майже третину пляжів міста. Вирішити ситуацію, що склалася в КП вирішили за рахунок збільшення сміттєвих баків. Стало їх на 2 штуки більше, що склало 78 контейнерів на території обслуговування КП.

У свою чергу мер Одеси Геннадій Труханов розпорядився щодня фіксувати і моніторити ситуацію не тільки зі сміттям, а й в цілому по діяльності кожного пляжу.

Також міський голова зазначив, що після завершення курортного сезону очікує від усіх причетних чиновників загальної доповіді про те, як пройшов сезон і в якому стані перебували пляжі.

Нагадаємо, нові правила встановили на пляжах Одеси: чого чекати в цьому сезоні

Як повідомляла Politeka, катастрофічна ситуація на одеських пляжах: «тільки початок сезону», відео НП

Також Politeka писала, «купатися більше не можна»: на яких пляжах Одеси критична ситуація


Прогноз погоди на тиждень з 22 по 28 травня в Одесі: в які дні місто опиниться під дощами

Подорожчання продуктів в Одесі: як саме змінилися ціни

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: яку інформацію було оприлюднено

2,5-річну дитину винесли з-під завалів: дивовижна історія порятунку в Одесі

Дивовижна історія порятунку в Одесі: як вагітну жінку витягали із завалів після обстрілу

Рятувальники в Одесі знайшли живу черепаху під завалами будинку: кадри неймовірного порятунку

До Одеси йдуть сильні дощі: детальний прогноз погоди на тиждень з 27 квітня до 3 травня

Дефіцит продуктів в Одесі: про які зміни стало відомо українцям

До 12 300 гривень для ВПО: хто може розраховувати на грошову допомогу в Одесі

Подорожчання продуктів в Одесі: що відбувається з цінами на ринку

Подорожчання проїзду в Одеській області: як сильно змінюються ціни

Підвищення тарифів на електроенергію в Одеській області: які ціни можуть бути найближчим часом

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: де знайти гідні пропозиції

Більше 10 тисяч на одного: пенсіонерам обіцяють грошову допомогу в Одеській області

Будуть тривалі відключення світла: оголошені сурові графіки на 26 квітня у Одеській області

Підвищення тарифів на газ у Одеській області: на які ціни сподіватися

Подорожчання хліба в Одесі: ціни різко підскочили, скільки доведеться платити

«Прибігли люди в масках»: затримані на гарячому працівники ТЦК в Одесі виступили з несподіваними заявами

Підвищення тарифів на електроенергію в Одеській області: що буде з цінами в найближчому майбутньому

Показати ще