"Хатинка на курячих ніжках": дивний будинок побудували в центрі Одеси, фото

Господиня наплювала на сусідів
Читать на русском
"Хатинка на курячих ніжках": дивний будинок побудували в центрі Одеси, фото

Посеред одеського двору в центрі міста виріс потворний нахалстрой, який місцеві жителі прозвали «хатинка на курячих ніжках»

Про це пише «Думская».

Як розповіли місцеві жителі, зводити її почали влітку минулого року під дворі будинку №43 на вулиці Успенської.

Згідно з інформацією ДАБІ, у липні минулого року нежитловий флігель з черепашнику викупила якась громадянка, яка повідомила про початок його реконструкції. За декларацією, вона повинна була розділити приміщення на дві квартири, але замість цього почала будувати над ним "хатинку" з металевого каркаса і вагонки.

В кінці грудня міський департамент архітектури вказав господині на відхилення від норм будівництва в історичному центрі і склав на жінку протокол.

Наголошується, що чиновники збираються звернутися до суду з позовом про демонтаж незаконної "хатинки на курячих ніжках".

Раніше ми писали, в приватному секторі Одеси заради нового будівництва почали знищувати дерева.

У п'ятницю, 7 лютого, одесити вийшли на мітинг проти незаконного будівництва на вулиці Тульській. Терпіння людей закінчилося, коли вони виявили кілька спиляних дерев біля будмайданчика.

«Вирубали дерева вчора. Сьогодні тривають сутички з забудовниками, вже були бійки. Тут купа "титушек" і поліції. Ми вийшли розбиратися, – каже обурений одесит по імені Олександр.

Місцеві жителі звернули уваги, що дерева позначили цифрами і вони впевнені, що їх скоро зріжуть.

Тим часом, представник забудовника стверджує, що у фірми є всі дозвільні документи для виконання будівельних робіт на цій ділянці, також є узгоджена з поліцією схема організації проїзду і схема благоустрою території.

Про людей з травматичною зброєю, які, за словами місцевих жителів, прибули до будмайданчика, йому нічого невідомо.

Нагадаємо, невідомі відірвали жінці голову в центрі Одеси: подробиці і фото

Як повідомляла Politeka, невідомі поглумилися над пам'яттю героя Одеси

Також Politeka писала, вандали знищили місце відпочинку одеситів: кадри наслідків

Опубліковано:
Теги: дом

Найдешевші квартири в Одесі: де продають житло за 326 тисяч гривень

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: наскільки сильно виростуть ціни

Дефіцит продуктів в Одесі: про яку проблему стало відомо жителям

Гуманітарна допомога для пенсіонерів в Одесі: де можна отримати важливу підтримку

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: як саме можуть змінитися ціни

Подорожчання продуктів в Одесі: які ціни було встановлено нещодавно

Подорожчання проїзду в Одеській області: які ціни було встановлено

Грошова допомога для ВПО в Одеській області: кому з українців можна сподіватися на виплату

Графіки відключення світла в Одеській області на 17 квітня: названо адреси, де українці будуть довго без електрики

Доплати для пенсіонерів в Одеській області: в ПФУ розповіли, які надбавки пропонують українцям

Прогноз погоди на тиждень з 17 до 23 квітня в Одеській області: названо дату, коли регіон накриє негода

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Одеській області: що саме можна буде отримати

Доплати для пенсіонерів в Одеській області: частині українців виплатять бонуси, кому передбачені надбавки

Графіки відключення світла в Одеській області на 16 квітня: де будинки охоплять багатогодинні знеструмлення 

Дефіцит продуктів в Одесі: наскільки ситуація є складною

Будинок за 26 тисяч гривень: скільки коштує найдешевше житло в Одеській області

Подорожчання проїзду в Одеській області: що наразі відбувається з тарифами

Гуманітарна допомога для пенсіонерів в Одесі: як отримати гарячі обіди та соціальну підтримку

Графіки відключення світла в Одеській області на 14 квітня: де потрібно бути готовими до тривалих вимкнень

Показати ще