Небезпечна банда влаштувала полювання на одеситів: жертви нічого не пам'ятають

Злочинці озброєні гранатами
Читать на русском
Небезпечна банда влаштувала полювання на одеситів: жертви нічого не пам'ятають

В Одесі затримали небезпечну банду клофелінщиків

Як пише Politeka.net, таку інформацію оприлюднила прес-служба Національної поліції в Одеській області.

Наголошується, що усі члени злочинної етнічної групи спеціалізувалися на грабежах і розбійних нападів з використанням лікарського препарату клофеліну.

Правоохоронці розповіли, що в кінці грудня минулого року до них звернулася одеситка двоє чоловіків заволоділи її майном і речами її знайомого. До з одним з зловмисників пара познайомилася під час спільного відпочинку в розважальному закладі Одеси. Більше жінка нічого не пам'ятала.

«Оперативники вилучили відео з камер спостереження. Проаналізувавши відеоматеріали, поліцейські встановили щохвилини маршрут і дії зловмисників», - йдеться в повідомленні.

З'ясувалося, що один з зловмисників навмисно спровокував конфлікт з постраждалими, а потім запропонував примиритися і продовжити спільний відпочинок у іншому розважальному закладі. Після відпочинку вони вийшли з заклади і сіли в автомобіль, який вже кілька годин чекав їх біля ресторану.

Потім постраждалих в несвідомому стані висадили на одній з вулиць міста без грошей, верхнього одягу, банківських карт і мобільних телефонів.

Виявилося, що організатор і один з учасників злочинної банди є підсудними у справах за вчинення грабежу, розбійного нападу і вимагання.

У ході спецоперації затримали організатора та двох учасників злочинної групи.

У відомстві повідомили, що в автомобілі одного з фігурантів поліцейські знайшли кілька гранат. На допомогу до бандитам на місце події приїхала група підтримки, яка намагалася його звільнити.

На даний момент всі члени угрупування затримані в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Їм повідомили підозрі на ч. 3 ста. 187 (розбій) Кримінального кодексу України.

У поліції підкреслюють, що тільки за останні кілька місяців на території області було скоєно не менше 10 крадіжок особистого майна з подібною схемою. Затримані перевіряються на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території регіону.

Нагадаємо, гучне пограбування стався в Одеську область: по тривозі піднято Нацгвардія, фото

Як повідомляла Politeka, пенсіонер вчинив зухвале пограбування на Одещині.

Також Politeka писала, Одесу накрила хвиля пограбувань: подробиці приводять в заціпеніння



Прогноз погоди на тиждень з 10 по 16 листопада в Одесі: синоптики попередили, в які дні чекати на опади

Графік відключення газу на тиждень з 10 по 16 листопада в Одеській області: кого зачеплять обмеження

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: як отримати допомогу

Робота для пенсіонерів в Одесі: де готові платити від 22 000 щомісяця

Гуманітарна допомога для пенсіонерів в Одеській області: хто може отримати

Робота для пенсіонерів в Одесі: найгарячіші вакансії з зарплатою понад 20 тисяч

Грошова допомога для пенсіонерів у Одеській області: кому належать виплати

Безкоштовне житло для ВПО в Одесі: як отримати тимчасовий прихисток

Дефіцит продуктів в Одесі: пропозиція на ринку різко скоротилася, з чим виникли проблеми

Подорожчання продуктів в Одесі: цінники різко переписали

Гуманітарна допомога для ВПО та пенсіонерів в Одесі: як скористатися підтримкою

Робота для пенсіонерів в Одесі: де можна отримувати 1000 гривень за зміну

Дефіцит круп в Одеській області: чим загрожує українцям скорочення врожаю

Дефіцит продуктів в Одеській області: чому пропозиція вітчизняного товару стрімко впала

Дефіцит продуктів в Одеській області: до яких змін готуватися українцям

Робота для пенсіонерів в Одесі: за які навички обіцяють платити від 20 000 гривень

Прогноз погоди в Одесі на тиждень з 7 по 13 листопада: про яке незвичне явище розповіли синоптики

Грошова допомога для пенсіонерів в Одесі: хто може розраховувати на виплати в листопаді 2025

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Одесі: українцям доступна гуманітарна допомога

Показати ще